DETAIL spoje: 545018 / 17

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 1 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  6:55  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 2 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001  6:57  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 2 km Liberec,,Baltská LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 3 km Liberec,,U Trianglu LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 3 km Liberec,,U Pramenů LI 0001  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 4 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001  7:01  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 6 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 6 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53533 14 7 km Liberec,Kateřinky,učiliště LI 0001  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18206 15 8 km Liberec,Rudolfov,elektrárna LI 0001  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18207 16 8 km Liberec,Rudolfov,has.zbroj. LI 0001  7:09  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18205 17 9 km Liberec,Rudolfov,Česká chalupa LI 0001  7:11 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,