DETAIL spoje: 545018 / 2

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18205 17 0 km Liberec,Rudolfov,Česká chalupa LI 0001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18207 16 1 km Liberec,Rudolfov,has.zbroj. LI 0001  4:46  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18206 15 1 km Liberec,Rudolfov,elektrárna LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53533 14 2 km Liberec,Kateřinky,učiliště LI 0001  4:48  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 2 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001  4:50  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 3 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 5 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 5 km Liberec,,U Pramenů LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 6 km Liberec,,U Trianglu LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 6 km Liberec,,Baltská LI 0001  4:59  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 7 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 7 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 8 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:04  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:06  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,