DETAIL spoje: 545018 / 26

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 66700 20 0 km Bedřichov,,stadion JN 0001  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 662 19 1 km Bedřichov,,odb. JN 0001  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 661 18 1 km Bedřichov,,Maliník JN 0001  8:42  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18205 17 3 km Liberec,Rudolfov,Česká chalupa LI 0001  8:45  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18207 16 4 km Liberec,Rudolfov,has.zbroj. LI 0001  8:46  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18206 15 4 km Liberec,Rudolfov,elektrárna LI 0001  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53533 14 5 km Liberec,Kateřinky,učiliště LI 0001  8:48  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 5 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001  8:50  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 6 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 7 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 8 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 8 km Liberec,,U Pramenů LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 9 km Liberec,,U Trianglu LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 9 km Liberec,,Baltská LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 9 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 10 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 11 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 11 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 12 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,