DETAIL spoje: 545018 / 27

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:50  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 1 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  8:53  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 2 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 2 km Liberec,,Baltská LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 3 km Liberec,,U Trianglu LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 3 km Liberec,,U Pramenů LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 4 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 6 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001  9:05  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 6 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001  9:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,