DETAIL spoje: 545018 / 4

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 0 km Liberec,,U Pramenů LI 0001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 0 km Liberec,,U Trianglu LI 0001  5:06  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 1 km Liberec,,Baltská LI 0001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 1 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 2 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 3 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,