DETAIL spoje: 545018 / 40

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18205 17 0 km Liberec,Rudolfov,Česká chalupa LI 0001 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18207 16 1 km Liberec,Rudolfov,has.zbroj. LI 0001 11:56 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18206 15 1 km Liberec,Rudolfov,elektrárna LI 0001 11:57 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53533 14 2 km Liberec,Kateřinky,učiliště LI 0001 11:58 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 2 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 12:00 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 3 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001 12:02 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001 12:05 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 5 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001 12:06 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 5 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 12:07 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 6 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 6 km Liberec,,Baltská LI 0001 12:09 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 7 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 12:10 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 7 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 8 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 12:14 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:16 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 9 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,