DETAIL spoje: 545018 / 42

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 66700 20 0 km Bedřichov,,stadion JN 0001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 662 19 1 km Bedřichov,,odb. JN 0001 12:41 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 661 18 1 km Bedřichov,,Maliník JN 0001 12:42 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18205 17 3 km Liberec,Rudolfov,Česká chalupa LI 0001 12:45 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18207 16 4 km Liberec,Rudolfov,has.zbroj. LI 0001 12:46 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18206 15 4 km Liberec,Rudolfov,elektrárna LI 0001 12:47 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53533 14 5 km Liberec,Kateřinky,učiliště LI 0001 12:48 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 5 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 12:50 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 6 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001 12:52 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 7 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001 12:55 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 8 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001 12:56 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 8 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 12:57 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 9 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 12:58 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 9 km Liberec,,Baltská LI 0001 12:59 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 9 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 13:00 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 10 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 13:02 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 11 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 13:04 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 11 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:06 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 12 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,