DETAIL spoje: 545018 / 45

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:37 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 12:39 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 1 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 12:40 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 2 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 12:42 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 2 km Liberec,,Baltská LI 0001 12:43 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 3 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 12:45 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 3 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 12:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,