DETAIL spoje: 545018 / 56

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 0 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 0 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 1 km Liberec,,Baltská LI 0001 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 1 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 2 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 3 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,