DETAIL spoje: 545018 / 59

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:00 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 15:02 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 1 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 2 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 15:05 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 2 km Liberec,,Baltská LI 0001 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 3 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 3 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 15:09 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 4 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 6 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 6 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53533 14 7 km Liberec,Kateřinky,učiliště LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18206 15 8 km Liberec,Rudolfov,elektrárna LI 0001 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18207 16 8 km Liberec,Rudolfov,has.zbroj. LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18205 17 9 km Liberec,Rudolfov,Česká chalupa LI 0001 15:21 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 661 18 11 km Bedřichov,,Maliník JN 0001 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 662 19 11 km Bedřichov,,odb. JN 0001 15:25 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66700 20 12 km Bedřichov,,stadion JN 0001 15:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,