DETAIL spoje: 545018 / 60

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 0 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 1 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 1 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 15:39 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 1 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 15:40 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 2 km Liberec,,Baltská LI 0001 15:41 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 2 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 3 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 15:44 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 3 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:48 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,