DETAIL spoje: 545018 / 64

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 66700 20 0 km Bedřichov,,stadion JN 0001 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 662 19 1 km Bedřichov,,odb. JN 0001 16:41 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 661 18 1 km Bedřichov,,Maliník JN 0001 16:42 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18205 17 3 km Liberec,Rudolfov,Česká chalupa LI 0001 16:45 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18207 16 4 km Liberec,Rudolfov,has.zbroj. LI 0001 16:46 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18206 15 4 km Liberec,Rudolfov,elektrárna LI 0001 16:47 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53533 14 5 km Liberec,Kateřinky,učiliště LI 0001 16:48 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 5 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 16:50 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 6 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001 16:52 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 7 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001 16:55 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 8 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001 16:56 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 8 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 16:57 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 9 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 9 km Liberec,,Baltská LI 0001 16:59 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 9 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 17:00 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 10 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 17:02 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 11 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 17:04 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 11 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 17:06 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 12 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,