DETAIL spoje: 545018 / 78

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18190 13 0 km Liberec,,Škola Kateřinky LI 0001 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53526 12 1 km Liberec,Kateřinky,křiž. LI 0001 19:41 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 2 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001 19:44 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 3 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001 19:45 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 3 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 19:46 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 3 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 19:47 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 4 km Liberec,,Baltská LI 0001 19:48 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 4 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 19:49 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 5 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 19:51 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 4 6 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 19:53 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:55 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli,