DETAIL spoje: 545018 / 85

Základní informace:

Linka: 545018IDOS
Název: Fügnerova - U Pramenů - Blanická - Škola Kateřinky - Bedřichov
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 2 1 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:41 21:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 3 1 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 21:42 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 5 1 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 21:43 21:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53617 6 2 km Liberec,,Žižkovo nám. LI 0001 21:45 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18159 7 2 km Liberec,,Baltská LI 0001 21:46 21:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52218 8 3 km Liberec,,U Trianglu LI 0001 21:47 21:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53539 9 3 km Liberec,,U Pramenů LI 0001 21:48 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18210 10 4 km Liberec,Ruprechtice,u transf. LI 0001 21:49 21:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18208 11 4 km Liberec,Ruprechtice,Blanická LI 0001 21:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,