DETAIL spoje: 545020 / 117

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 13:37 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 13:38 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 13:39 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 13:40 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 13:42 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001 13:44 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 13:46 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 12 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 13:56 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 13 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001 13:58 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 13 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001 13:59 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 14 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001 14:00 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 15 km Šimonovice,, LI 0001 14:01 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021