DETAIL spoje: 545020 / 12

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 4 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 4 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 6 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 6 km Liberec,,Doubská LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 6 km Liberec,,Kamenická LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 8 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:23  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 8 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 9 km Liberec,,Košická LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021