DETAIL spoje: 545020 / 130

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 0 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 1 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 1 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 2 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 3 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 15:09 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 3 km Liberec,,Doubská LI 0001 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 4 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:14 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 5 km Liberec,,Mostecká LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 5 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 6 km Liberec,,Košická LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021