DETAIL spoje: 545020 / 17

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:04  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 12 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  5:22 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021