DETAIL spoje: 545020 / 179

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 18:18 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 18:20 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 18:22 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001 18:23 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001 18:24 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 18:25 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 18:27 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 12 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 18:37 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 13 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001 18:39 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 13 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001 18:40 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 14 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001 18:41 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 15 km Šimonovice,, LI 0001 18:43 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021