DETAIL spoje: 545020 / 187

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 18:47 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 18:48 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 18:49 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 18:50 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 18:52 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001 18:53 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001 18:54 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 18:55 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 18:56 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 18:57 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 12 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 19:07 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021