DETAIL spoje: 545020 / 188

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001 18:56 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001 18:58 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001 18:59 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 19:03 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 8 km Liberec,,Kamenická LI 0001 19:10 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 8 km Liberec,Rochlice, LI 0001 19:11 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001 19:13 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 10 km Liberec,,Čechova LI 0001 19:14 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 19:15 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 10 km Liberec,,Košická LI 0001 19:16 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 11 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:18 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 17.4.2021, 18.4.2021