DETAIL spoje: 545020 / 196

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001 19:43 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001 19:45 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001 19:46 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 19:50 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 4 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001 19:51 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 4 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 19:52 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 19:53 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 6 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 19:54 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 6 km Liberec,,Doubská LI 0001 19:55 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 6 km Liberec,,Kamenická LI 0001 19:57 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001 19:59 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 8 km Liberec,,Mostecká LI 0001 20:01 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 8 km Liberec,,Čechova LI 0001 20:02 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 20:03 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 9 km Liberec,,Košická LI 0001 20:04 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021