DETAIL spoje: 545020 / 20

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001  7:03  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  7:09  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 4 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 4 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 6 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 6 km Liberec,,Doubská LI 0001  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 6 km Liberec,,Kamenická LI 0001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:16  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 8 km Liberec,,Mostecká LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 8 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 9 km Liberec,,Košická LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,