DETAIL spoje: 545020 / 24

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001  6:13  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001  6:15  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001  6:16  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  6:20  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 8 km Liberec,,Kamenická LI 0001  6:27  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 8 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:29  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001  6:31  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 10 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:32  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 10 km Liberec,,Košická LI 0001  6:34  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 11 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:37 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021