DETAIL spoje: 545020 / 31

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001  7:54  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  7:55  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:56  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001  7:57  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:59  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001  8:00  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001  8:01  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001  8:02  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  8:03  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001  8:04  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 6 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001  8:06  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 7 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  8:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,