DETAIL spoje: 545020 / 4

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51675 14 0 km Liberec ,Pilínkov , LI 0001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 13 1 km Liberec ,Pilínkov ,křiž. LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 12 1 km Liberec ,Doubí ,Obilná LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 11 2 km Liberec ,Doubí ,pošta LI 0001  4:54  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 10 3 km Liberec ,Doubí ,mlýn LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 9 3 km Liberec ,,Doubská LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 8 3 km Liberec ,,Kamenická LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 7 4 km Liberec ,Rochlice , LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 5 km Liberec ,,Mostecká LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 5 km Liberec ,,Čechova LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 5 km Liberec ,,Melantrichova LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 6 km Liberec ,,Košická LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001  5:05 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 25.12.2023, 1.1.2024