DETAIL spoje: 545020 / 41

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 10:22 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 10:23 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 10:24 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001 10:29 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 6 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 7 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 10:36 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 7 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001 10:38 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 8 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 9 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 10 km Šimonovice,, LI 0001 10:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,