DETAIL spoje: 545020 / 46

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 0 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 1 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001 12:01 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 1 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 12:02 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 2 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 12:03 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 3 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 12:04 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 3 km Liberec,,Doubská LI 0001 12:05 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001 12:06 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 4 km Liberec,Rochlice, LI 0001 12:07 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 5 km Liberec,,Mostecká LI 0001 12:09 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 5 km Liberec,,Čechova LI 0001 12:10 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 12:11 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 6 km Liberec,,Košická LI 0001 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,