DETAIL spoje: 545020 / 50

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001  7:58  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001  8:00  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001  8:01  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  8:05  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 8 km Liberec,,Kamenická LI 0001  8:12  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 8 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:14  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001  8:16  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 10 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:17  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  8:18  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 10 km Liberec,,Košická LI 0001  8:19  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 11 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:22 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 19.4.2021, 20.4.2021, 21.4.2021