DETAIL spoje: 545020 / 56

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001 14:03 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001 14:05 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001 14:06 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 14:09 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 4 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001 14:10 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 4 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 14:12 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 6 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 14:13 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 6 km Liberec,,Doubská LI 0001 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 6 km Liberec,,Kamenická LI 0001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 8 km Liberec,,Mostecká LI 0001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 8 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 8 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 9 km Liberec,,Košická LI 0001 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,