DETAIL spoje: 545020 / 59

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:34  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  7:40  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001  7:41  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 12 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  7:48 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 17.4.2021, 18.4.2021