DETAIL spoje: 545020 / 6

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 0 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 5 km Liberec,,Kamenická LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 5 km Liberec,Rochlice, LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 6 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 7 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 7 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 7 km Liberec,,Košická LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:05 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 17.4.2021, 18.4.2021