DETAIL spoje: 545020 / 62

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 0 km Šimonovice,, LI 0001  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 1 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 1 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 2 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 3 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 8 km Liberec,,Kamenická LI 0001  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 8 km Liberec,Rochlice, LI 0001  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 9 km Liberec,,Mostecká LI 0001  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 10 km Liberec,,Čechova LI 0001  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 10 km Liberec,,Košická LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 11 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:14 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 17.4.2021, 18.4.2021