DETAIL spoje: 545020 / 71

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec ,,Košická LI 0001 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec ,,Melantrichova LI 0001 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec ,,Čechova LI 0001 15:09 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec ,,Mostecká LI 0001 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 7 3 km Liberec ,Rochlice , LI 0001 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 8 3 km Liberec ,,Kamenická LI 0001 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 9 4 km Liberec ,,Doubská LI 0001 15:14 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 10 4 km Liberec ,Doubí ,mlýn LI 0001 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 11 5 km Liberec ,Doubí ,pošta LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 12 5 km Liberec ,Doubí ,Obilná LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 13 6 km Liberec ,Pilínkov ,křiž. LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 14 7 km Liberec ,Pilínkov , LI 0001 15:21 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 15 7 km Šimonovice ,Minkovice ,kovárna LI 0001 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 16 8 km Šimonovice ,Minkovice ,statek LI 0001 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 17 9 km Šimonovice ,Minkovice ,žel.přejezd LI 0001 15:25 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51689 18 10 km Šimonovice ,, LI 0001 15:27 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech