DETAIL spoje: 545020 / 8

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 0 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 12 1 km Liberec,Pilínkov,křiž. LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 1 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 2 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  4:54  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 3 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 3 km Liberec,,Doubská LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 4 km Liberec,Rochlice, LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 5 km Liberec,,Mostecká LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 5 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 6 km Liberec,,Košická LI 0001  5:03  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 17.4.2021, 18.4.2021