DETAIL spoje: 545020 / 86

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51675 14 0 km Liberec ,Pilínkov , LI 0001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 13 1 km Liberec ,Pilínkov ,křiž. LI 0001 18:21 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 12 1 km Liberec ,Doubí ,Obilná LI 0001 18:23 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 11 2 km Liberec ,Doubí ,pošta LI 0001 18:24 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 10 3 km Liberec ,Doubí ,mlýn LI 0001 18:25 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 9 3 km Liberec ,,Doubská LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 8 3 km Liberec ,,Kamenická LI 0001 18:27 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 7 4 km Liberec ,Rochlice , LI 0001 18:28 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 5 km Liberec ,,Mostecká LI 0001 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 5 km Liberec ,,Čechova LI 0001 18:32 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 5 km Liberec ,,Melantrichova LI 0001 18:33 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 6 km Liberec ,,Košická LI 0001 18:34 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 7 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 18:37 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech