DETAIL spoje: 545020 / 87

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 10:24 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 10:26 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 3 km Liberec,,Kamenická LI 0001 10:29 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 8 4 km Liberec,,Doubská LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 9 4 km Liberec,Doubí,mlýn LI 0001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 10 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 11 5 km Liberec,Doubí,Obilná LI 0001 10:33 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 13 12 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 10:43 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 14 13 km Šimonovice,Minkovice,kovárna LI 0001 10:45 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 15 13 km Šimonovice,Minkovice,statek LI 0001 10:46 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 16 14 km Šimonovice,Minkovice,žel.přejezd LI 0001 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51689 17 15 km Šimonovice,, LI 0001 10:49 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede 17.4.2021, 18.4.2021