DETAIL spoje: 545020 / 94

Základní informace:

Linka: 545020IDOS
Název: Fügnerova - Pilínkov - Šimonovice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51689 18 0 km Šimonovice ,, LI 0001 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51698 17 1 km Šimonovice ,Minkovice ,žel.přejezd LI 0001 19:43 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51702 16 1 km Šimonovice ,Minkovice ,statek LI 0001 19:45 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51662 15 2 km Šimonovice ,Minkovice ,kovárna LI 0001 19:46 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 14 3 km Liberec ,Pilínkov , LI 0001 19:49 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51663 13 4 km Liberec ,Pilínkov ,křiž. LI 0001 19:50 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18182 12 4 km Liberec ,Doubí ,Obilná LI 0001 19:52 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 11 5 km Liberec ,Doubí ,pošta LI 0001 19:53 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51640 10 6 km Liberec ,Doubí ,mlýn LI 0001 19:54 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53285 9 6 km Liberec ,,Doubská LI 0001 19:55 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 8 6 km Liberec ,,Kamenická LI 0001 19:56 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 7 7 km Liberec ,Rochlice , LI 0001 19:57 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 8 km Liberec ,,Mostecká LI 0001 20:00 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 8 km Liberec ,,Čechova LI 0001 20:01 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 3 8 km Liberec ,,Melantrichova LI 0001 20:02 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 9 km Liberec ,,Košická LI 0001 20:03 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 1 10 km Liberec ,,Fügnerova LI 0001 20:05 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech