DETAIL spoje: 545022 / 101

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 10:52 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001 10:53 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001 10:55 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001 10:59 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001 11:00 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 5 km Liberec,,Husitská LI 0001 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 11:04 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 6 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 7 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 8 km Liberec,,OC NISA LI 0001 11:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,