DETAIL spoje: 545022 / 11

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 0 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 1 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 2 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 2 km Liberec,,Východní LI 0001  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 3 km Liberec,,Ječná LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001  5:04  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 4 km Liberec,,Textilana LI 0001  5:06  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:10  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 6 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 8 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 8 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 9 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 9 km Liberec,,Domažlická LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 10 km Liberec,,Americká LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 10 km Liberec,,Husitská LI 0001  5:23  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 11 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 11 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 12 km Liberec,,České mládeže LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 13 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 14 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,