DETAIL spoje: 545022 / 110

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 11:42 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 11:43 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 2 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 11:44 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 2 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 11:45 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 3 km Liberec,,Husitská LI 0001 11:46 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 3 km Liberec,,Americká LI 0001 11:48 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001 11:49 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 4 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 11:51 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 5 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 11:52 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 5 km Liberec,,Viadukt LI 0001 11:53 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 11:55 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 7 km Liberec,,Babylon LI 0001 11:57 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:00 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 9 km Liberec,,Textilana LI 0001 12:02 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 9 km Liberec,,U Lomu LI 0001 12:04 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 10 km Liberec,,Ječná LI 0001 12:06 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 11 km Liberec,,Východní LI 0001 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 11 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 12:10 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 12 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 12:11 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 13 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 12:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,