DETAIL spoje: 545022 / 134

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 13:30 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 13:31 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 2 km Liberec,,České mládeže LI 0001 13:32 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 13:34 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 13:35 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 4 km Liberec,,Husitská LI 0001 13:36 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001 13:38 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 5 km Liberec,,Domažlická LI 0001 13:39 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 5 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 13:41 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 13:42 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 8 km Liberec,,Babylon LI 0001 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,