DETAIL spoje: 545022 / 157

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 0 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 1 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 14:28 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 2 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 2 km Liberec,,Východní LI 0001 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 3 km Liberec,,Ječná LI 0001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 4 km Liberec,,Textilana LI 0001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:38 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 6 km Liberec,,Babylon LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 8 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 8 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 9 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 9 km Liberec,,Domažlická LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 10 km Liberec,,Americká LI 0001 14:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,