DETAIL spoje: 545022 / 158

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 0 km Liberec,,OC NISA LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 0 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 14:24 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 1 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 14:26 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 3 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:29 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 3 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 4 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 4 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 6 km Liberec,,Husitská LI 0001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 6 km Liberec,,Americká LI 0001 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 6 km Liberec,,Domažlická LI 0001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 7 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 8 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 8 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 9 km Liberec,,Babylon LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:48 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 11 km Liberec,,Textilana LI 0001 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 12 km Liberec,,U Lomu LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 13 km Liberec,,Ječná LI 0001 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 13 km Liberec,,Východní LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 14 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 14:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,