DETAIL spoje: 545022 / 159

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 14:29 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 8 km Liberec,,Husitská LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 9 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 9 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 11 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 11 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,