DETAIL spoje: 545022 / 16

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 0 km Liberec,,Americká LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 0 km Liberec,,Domažlická LI 0001  5:11  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 1 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 3 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 5 km Liberec,,Textilana LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 6 km Liberec,,U Lomu LI 0001  5:26  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 7 km Liberec,,Ječná LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 7 km Liberec,,Východní LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 8 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  5:32  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 8 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001  5:33  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 10 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,