DETAIL spoje: 545022 / 166

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 2 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 2 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 14:44 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 3 km Liberec,,Husitská LI 0001 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 3 km Liberec,,Americká LI 0001 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 4 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 5 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 5 km Liberec,,Viadukt LI 0001 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 7 km Liberec,,Babylon LI 0001 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,