DETAIL spoje: 545022 / 169

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 0 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 1 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 15:05 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 2 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 15:07 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 2 km Liberec,,Východní LI 0001 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 3 km Liberec,,Ječná LI 0001 15:09 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001 15:11 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 4 km Liberec,,Textilana LI 0001 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 6 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001 15:22 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 8 km Liberec,,Viadukt LI 0001 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 8 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 15:26 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 9 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 15:27 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 9 km Liberec,,Domažlická LI 0001 15:29 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 10 km Liberec,,Americká LI 0001 15:30 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 10 km Liberec,,Husitská LI 0001 15:32 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 11 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 15:34 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 11 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 12 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 15:36 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 12 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 13 km Liberec,,OC NISA LI 0001 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,