DETAIL spoje: 545022 / 175

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 15:31 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001 15:32 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 15:34 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:38 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 15:43 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001 15:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,