DETAIL spoje: 545022 / 18

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001  5:17  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 2 km Liberec,,České mládeže LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 4 km Liberec,,Husitská LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 5 km Liberec,,Domažlická LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 5 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  5:28  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001  5:29  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 8 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:33  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 10 km Liberec,,Textilana LI 0001  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 10 km Liberec,,U Lomu LI 0001  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 11 km Liberec,,Ječná LI 0001  5:42  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 12 km Liberec,,Východní LI 0001  5:44  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 12 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  5:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,